CURLY HAIR SHAMPOO 300ML

870,00 ден

Шампон за нега и хидратација на виткана и брановидна коса.

Достапност: Нема на залиха
Опис

Curly Hair шампонот за кадрава коса од Alter Ego Italy е совршено решение за постигнување на меки, јасно дефинирани локни, со 96% состојки од природно потекло, го спречува фриз ефектот и ги хидрира вашите локни.

Формулата содржи активни состојки:

*URBAN SHIELD технологија: создава заштитен филм на косата и ја штити од негативни ефекти

*Бадем: ја одржува еластичноста на косата, ја негува и навлажнува

*Костен: дава чувство на кашмир и мекост

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување