FIBRE CLINIX HYDRATE SHAMPOO 300 ML

1,480 ден

Шампон за интензивна хидратација на многу сува коса.Збогатен со Triple Bonding & C21 Technology за сува и кршлива коса. Формулата со Squalane Complex го балансира нивото на влага и помага да се зголеми еластичноста на косата.Нежно ја чисти сувата коса и ја подготвува за режимот на нега. Ја подобрува управливоста и го балансира нивото на влага. Не преоптоварува поради лесната формула.

Опис

Шампон за интензивна хидратација на многу сува коса.