FIBRE CLINIX HYDRATE CONDITIONER 250 ML

1.480,00 ден

Кондиционер за нега и хидратација на многу сува коса.Збогатен со Triple Bonding & C21 Technology за сува и кршлива коса. Формулата со Squalane Complex го балансира нивото на влага и помага да се зголеми еластичноста на косата. Ја навлажнува косата и го спречува чувството на сува коса. Обезбедува еластична и мека коса полна со отскокнување и сјај.

Начин на употреба: се нанесува на влажна и измиена коса, се остава да делува неколку минути па се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за нега и хидратација на многу сува коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FIBRE CLINIX HYDRATE CONDITIONER 250 ML
1.480,00 ден