OSIS + REFRESH DUST DRY SHAMPOO 300 ML

1.100,00 ден

Сув шампон, совршен за додавање волумен  и освежување на косата помеѓу миењето.Идеален за доцни утра и секое друго време кога не можете да ја измиете косата, овој сув шампон ефикасно ја освежува и подмладува косата, за измиен и чист изглед.

Начин на употреба:Испрскајте на сува коса, обезбедувајќи покривање на коренот.Стилизирајте по желба.

Достапност: На залиха
Категории ,
Опис

Сув шампон, совршен за додавање волумен  и освежување на косата помеѓу миењето.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS + REFRESH DUST DRY SHAMPOO 300 ML
1.100,00 ден