OSIS+ UPLOAD VOLUME CREAM 200 ML

950,00 ден

Мултифункционален крем за волумен со средно задржување.Дава  моментален, лесен волумен  на сите типови коса  притоа  ја измазнува и ја уредува вашата коса. Формулиран со високо хидратантна мешавина од глицерин и пантенол,  ја храни и хидрира косата .

Начин на употреба:Нанесете мала количина на влажна коса и фенирајте и стилизирајте по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Мултифункционален крем за волумен со средно задржување.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS+ UPLOAD VOLUME CREAM 200 ML
950,00 ден