OSIS+ GRIP EXTREME HOLD MOUSSE 200 ML

950,00 ден

Пена за коса која дава ултра силно задржување и огромен волумен на косата. Со природен сјај и антистатички ефект, оваа пена има термичка заштита што помага да се заштити од оштетување при сушење со фен. Обезбедува максимална контрола што ја прави идеална за екстремни стилови на коса.

Начин на употреба: Нанесете на влажна коса и стилизирајте по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Пена за коса која дава ултра силно задржување и огромен волумен на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS+ GRIP EXTREME HOLD MOUSSE 200 ML
950,00 ден