OSIS+ DRY T SOFT DUST 10 GR

1.100,00 ден

Лесна пудра за волумен која обезбедува поголем волумен и ја хидрира косата.Хранлива формула со екстракт од кокос и морска сол. Одржува природно движење и мекост.Посебно е погодна и за долга коса.

Начин на употреба: Се нанесува на сува коса и се стилизира по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Лесна пудра за волумен која обезбедува поголем волумен и ја хидрира косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS+ DRY T SOFT DUST 10 GR
1.100,00 ден