OSIS+ TEXTURE CRAFT SPRAY 300 ML

1.190,00 ден

Сув текстурирачки спреј кој создава, обликува и дефинира волумен и текстура без да го жртвува природното чувство и сјај.
Формулиран со технологија која комбинира флексибилни полимери со микро-сурови честички за импресивна текстура. Не оставајќи видливи остатоци или крцкавост,  обезбедува средна контрола без да ја натежне косата.

Начин на употреба:Испрскајте на сува коса од растојание од 30 см, кревајќи големи делови од косата за да создадете текстуриран волумен.

Достапност: На залиха
Опис

Сув текстурирачки спреј кој создава, обликува и дефинира волумен и текстура без да го жртвува природното чувство и сјај.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS+ TEXTURE CRAFT SPRAY 300 ML
1.190,00 ден