OLAPLEX No.4C BOND MAINTENANCE CLARIFYING SHAMPOO 250 ML

1.850,00 ден

Шампон за длабинско  прочистување на  косата , кој истовремено се грижи за здравјето на влакното.Ги отстранува тешките метали, минерали, хлор, загадувачи и наталожени производи.Длабински чисти за брилијантно чиста, мека, сјајна коса .
Вашата коса ќе ги обожава придобивките од N°.4C:
*Воздушен волумен и мекост
*Неверојатен сјај
*Вибрантна јасност на боите
*Длабински прочистен скалп
*Ги оптимизира резултатите од вашата рутина за обнова на косата
*Не ја суши косата и ја одржува хидрирана
Достапност: На залиха
Опис

Шампон за длабинско  прочистување на  косата , кој истовремено се грижи за здравјето на влакното

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OLAPLEX No.4C BOND MAINTENANCE CLARIFYING SHAMPOO 250 ML
1.850,00 ден