OSIS +HAIRBODY 200 ML

950,00 ден

Спреј наменет за подготовка на косата за стилизирање, кој обезбедува лесна нега на косата без да ја натежни, многу лесна контрола и суптилен волумен. Овој производ ја изедначува порозноста на косата со што ја мазни нејзината површина и се овозможува лесно расчешлување.Се нанесува на влажна коса засушена со пешкир. Се нанаесува пред сушење природно или со фен. Може да се користи и како лосион пред шишање.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј наменет за подготовка на косата за стилизирање, кој обезбедува лесна нега на косата без да ја натежни, многу лесна контрола и суптилен волумен.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSIS +HAIRBODY 200 ML
950,00 ден