OSiS + THRILL FIBRE GUM 100 ML

1.100,00 ден

Влакнест гумиран восок за стилизирање со мега еластични влакна за текстура,сјај и лесно одделување.Помага во смирување на разлетувањето на косата.Идеален е за употреба за коса со кратка до средна должина и и дава на косата лесен сјај.Се нанесува на влажна или сува коса.

Достапност: На залиха
Опис

Влакнест гумиран восок за стилизирање со мега еластични влакна.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

OSiS + THRILL FIBRE GUM 100 ML
1.100,00 ден