FIBRE CLINIX TAME SHAMPOO 300 ML

1,480 ден

Шампон за нега и измазнување на густа,груба и нескротлива коса.Збогатен со Triple Bonding и C21 технологија која нежно ја чисти грубата коса додека ги поврзува внатрешните врски на косата. Оваа формула со церамиди  видно ја скротува структурата на косата и ја измазнува површината за ефект против разлетување.

Опис

Шампон за нега и измазнување на густа,груба и нескротлива коса.