IMEL ARGAN OIL SPRAY LEAVE ON MASK 300 ML

950,00 ден

Маска за коса во спреј со масло од арган и масло од кератин за сува, оштетена коса. Кератинот ја обновува оштетената коса додека маслото од арган продира во порите на косата и ја зголемува нејзината еластичност и сила. Покрај тоа, ја штити вашата коса од топлина. Не се исплакнува. Косата е мека и сјајна без разлетување. БЕЗ ПАРАБЕНИ И СИЛИКОНИ

Достапност: На залиха
Опис

Маска за коса во спреј со масло од арган и масло од кератин за сува, оштетена коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL ARGAN OIL SPRAY LEAVE ON MASK 300 ML
950,00 ден