690.00 ден

На залиха

Шампон за волумен кој темелно ja отстранува нечистотијата и ѝ дава лесна текстура и сјај на Вашата коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампонот за волумен на косата е лесен, олеснувачки шампон кој ефикасно ја отстранува  нечистотиите од косата.
Единствената мешавина на Spring Force Blend ги опкружува влакната на косата со полимери, волумирајќи ја косата за време на сушењето. Екстрактот од памук додава стабилност и совршена мекост без да ја натежнува косата надолу, оставајќи ја совршено мазна и мека на допир.