INVIGO COLOR BRILLIANCE SHAMPOO 250ml

1.150,00 ден

Шампон за обоена коса кој ја заштитува површината на влакното и ја подобрува свежината на бојата.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон со оптимизирана ниска pH формула која помага да се затвори кутикулата по обојувањето, за да се овозможи подобро задржување на бојата.
Дава одлични резултати во нега на влакното после боењето. Најнапредна нега за обоена коса со Color Brilliance комплекс кој ја заштитува површината на влакното и ја подобрува свежината на косата.
Содржи заштитна Anti-Oxidant Shield технологија и кавијар лимета.

Обезбедува долготрајна заштита на бојата на косата и до 7 недели. За негуван и сјаен изглед на косата. Достапен за фина, нормална и груба коса.

 

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

INVIGO COLOR BRILLIANCE SHAMPOO 250ml
1.150,00 ден