INDOLA PERMANENT Caring Color 9.82

550,00 ден

Професионална, трајна боја за коса:
✔️ гарантира покривање на седи и бели влакна,
✔️ широк спектар на тонови,
✔️ интензивни, брилијантни и долготрајни нијанси,
✔️ природен сјај.
Содржи:
– Хидратантни и
– негувачки микроелементи,
– кои не само што даваат боја туку и ja враќаат виталноста на вашата коса.
✔️ДОБИВАТЕ: INDOLA Professional Permanent Caring Color фарба за коса во пакување од 60ml

Достапност: На залиха
Опис

Професионална фарба за коса со амонијак INDOLA PERMANENT Caring Color

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

INDOLA PERMANENT Caring Color 9.82
550,00 ден