INEBRYA COLOR 1/0 BLACK 100ml.

440 ден

Фарба за коса Inebrya Color 1/0 Black 100ml

Опис

Професионална фарба  за боење на косата која гарантира брилијантни природни бои со 100% совршено покривање на сивата коса. Висококвалитетната формула е збогатена со ленено масло и алое вера.