FLOSSY PASTE 100ml

840,00 ден

Паста за коса за екстра силно зацврстување.

Достапност: На залиха
Опис

Паста за коса за екстра силно зацврстување.
Одлична за фризури кои бараат креативност и фантазија.
Не остава масни и лепливи траги на косата.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FLOSSY PASTE 100ml
840,00 ден