HAIR & BODY RECHARGE SHAMPOO 250ml

590,00 ден

Шампон за коса и тело за секојдневна употреба.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за коса и тело за мажи за честа употреба.
Збогатен со соја протеини и кератин. Длабински ја чисти косата и ја враќа силата и виталноста на косата и телото.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

HAIR & BODY RECHARGE SHAMPOO 250ml
590,00 ден