KOLESTON PERFECT 0/65 VIOLET MAHOGANI ME+ 60ml

980,00 ден

Special Mix 0/65 Violet Mahogani 60ml.

Достапност: На залиха
Опис

За неограничени креативни можности.
Може да се користи самостојно за вметнување на специјални ефекти во бојата на косата, во комбинација со останатите бои од палетата на Wella Professionals за интензивирање на нијансите или во комбинација со Welloxon Perfect Pastel 1.9% за прекрасни пастелни тонови на веќе осветлена коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

KOLESTON PERFECT 0/65 VIOLET MAHOGANI ME+ 60ml
980,00 ден