STYLE FINISH VOLUME POWDER 10 GR

760,00 ден

Пудра во прав за креирање на волумен од коренот на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Волуменска пудра која создава прекрасен волумен и исполнетост на коренот на косата. На косата и дава мат и пополн изглед . Погодна  е и за долги и за кратки фризури на кои им е потребен волумен во коренот.

Начин на употреба: Нанесете  на коренот на сува коса и стилизирајте за да добиете дополнителен волумен.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

STYLE FINISH VOLUME POWDER 10 GR
760,00 ден