BARBA DRY OIL FOR FACE , BEARD AND HAIR 125 ML

950,00 ден

Суво масло за лице, брада и коса. Разновиден производ кој веднаш се апсорбира без подмачкување. Може да се користи за смирување, навлажнување и зајакнување и на кожата и на косата. Остава нежен свеж мирис и е совршен за сите типови кожа.Без парабени.

Достапност: На залиха
Опис

Суво масло за лице, брада и коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BARBA DRY OIL FOR FACE , BEARD AND HAIR 125 ML
950,00 ден