BLONDE EXPERT INSTA STRONG CONDITIONING SPRAY 200 ML

880,00 ден

Кондиционер во спреј за нега и обновување на сите типови на плава коса. Безтежински со подобрена технологија за поврзување Bond Building.Помага повторно да се создаде внатрешната структура на косата и да се отстранат видливите оштетувања. Ја остава косата до 87% посилна во споредба со нетретирана коса .Додава сјај.

начин на употреба: се нанесува на влажна коса и не се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер во спреј за нега и обновување на сите типови на плава коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

BLONDE EXPERT INSTA STRONG CONDITIONING SPRAY 200 ML
880,00 ден