CARE SILVER SAVIOR SHAMPOO 300 ML

990,00 ден

Шампон збогатен со виолетови пигменти наменет за неутрализација и отстранување на непосакуваните жолти тонови кај плава и бланширана коса. Silver Savior содржи виолетови пигменти кои  ги неутрализираат несаканите топли тонови и провитамин Б5 за да ја одржувате вашата коса свиленкаста мека. Протеините од пченица ја штитат внатрешната структура на косата и додаваат волумен. Шампонот ја содржи технологија Bond Fuser.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна и чиста коса се масира и се остава да делува од 1-5 мин па потоа се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон збогатен со виолетови пигменти наменет за неутрализација и отстранување на непосакуваните жолти тонови кај плава и бланширана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

CARE SILVER SAVIOR SHAMPOO 300 ML
990,00 ден