KEUNE CARE SATIN OIL – OIL TREATMENT 95 ML

1,700 ден

Луксузно масло за измазнување и навлажнување на сува и безживотна коса. Третманот со масло е супер лесен и нема да ја направи вашата коса тешка или мрсна. Збогатен со  масло од маракуја, баобаб и монои ја остава вашата коса да се чувствува добро и да изгледа одлично: здрава, мека и сјајна.

Начин на употреба: Нанесете на влажна или сува коса и неплакнете.И еве еден совет: можете да додадете неколку капки во другите производи од Keune Satin Oil за да ја зголемите нивната навлажнувачка моќ.

Опис

Луксузно масло за измазнување и навлажнување на сува и безживотна коса.