COLOR EXTEND MAGNETICS SHAMPOO 300 ML

1.540,00 ден

Шампонот Redken Color Extend Magnetics без сулфат нежно ја чисти обоената коса за да го подобри сјајот и живоста на бојата на косата. Формулата на Color Extend Magnetic се карактеризира со повеќенасочен систем за испорака со клучни состојки за да се спречи избледување на бојата на косата и да се промовира здравјето на косата. Color Extend Magnetics System е кисел, што помага да се балансираат нивоата на pH на косата и се грижи за тонот и живоста на професионалната боја помеѓу салонските услуги.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон без сулфати за обоена коса кој ја штити бојата на косата од избледување и го подобрува сјајот.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

COLOR EXTEND MAGNETICS SHAMPOO 300 ML
1.540,00 ден