17% Промоција

1,300.00 ден 1,090.00 ден

На залиха

Шампон за тенка и чувствителна коса.

Имате Прашање?
Категории: ,

Опис

Шампон за тенка и чувствителна коса.
Ја чистии помага да и се даде волумен и густина на косата.
Содржи комплекс аквамарис, зелена алга, зелена морска трева, линолинска киселина, хидролизиран екстракт од бисер, токеферол, пантенол, пченична аминокиселина и аргинин.