EKSPERIENCE DENSI PRO LOTION 8x10ml

3.500,00 ден

Лосион за коса кој содржи формула која и дава волуменозен изглед на косата и го храни скалпот.

Достапност: На залиха
Опис

Формула која и дава волуменозен изглед на косата и го храни скалпот.
Содржи комплекс аквамарис, хидролизиран екстракт од бисер, зелена алга, зелена морска трева, витамин Ц и апигенин.
Помага при хидратација на косата, ја зајакнува и се бори против нејзино стареење.
Се притиснува благо капачето од шишето на местото означено со стрелка, а потоа се трга целиот пластичен дел. Се притиснува и капачето кое останува на површината за да се измеша витаминот Ц со лосионот. Се нанесува на измиена коса исклучиво на скалпот, се масира додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.
Се користи еднаш до два пати неделно.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE DENSI PRO LOTION 8x10ml
3.500,00 ден