EKSPERIENCE DENSI PRO SPRAY 190ml

2.300,00 ден

Спреј кој и дава на косата волумен правејќи ја мека, а при тоа не ја натежнува.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј формулиран со активни елементи кои и даваат на косата волумен правејќи ја мека, а при тоа не ја отежнува.
Содржи комплекс аквамарис, зелена алга, зелена морска трева, линолинска киселина и хидролизиран екстракт од бисер.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, не се измива.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE DENSI PRO SPRAY 190ml
2.300,00 ден