EKSPERIENCE DENSI PRO SHAMPOO 1000ml

4.200,00 ден

Шампон за тенка и чувствителна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за тенка и чувствителна коса.
Ја чистии помага да и се даде волумен и густина на косата.
Содржи комплекс аквамарис, зелена алга, зелена морска трева, линолинска киселина, хидролизиран екстракт од бисер, токеферол, пантенол, пченична аминокиселина и аргинин.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE DENSI PRO SHAMPOO 1000ml
4.200,00 ден