EKSPERIENCE BOOST 6 VITAMINS COCTAIL 50ml

2.460,00 ден

Мултивитамински коктел за коса кој и помага на косата да се хидрира и реконструира.

Достапност: На залиха
Опис

Мултивитамински коктел за коса.
Формула која содржи состојки кои ја хидрираат косата, и помагаат на косата да се реконструира и и ја подобрува еластичноста.
Содржи комплекс аквамарис, wakame алга, црвена алга, комплекс витамини Б, витамин Е и Ц.
Се нанесуваат 8-10 капки на водена или сува коса по должина на косата и на краевите, без измивање.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE BOOST 6 VITAMINS COCTAIL 50ml
2.460,00 ден