EKSPERIENCE RECONSTRUCT 1 PREWASH KERATIN LOTION 500ml

3.900,00 ден

Лосион за пред миење на косата, идеален за оштетена и порозна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Лосион за пред миење на косата.
Идеален за оштетена и порозна коса.
Содржи комплекс аквамарис, црвена алга, хидролизиран колаген, кератин аминокиселина и глицерин, кои помагаат да се поправи и реконструира косата.
Се нанесува на сува коса, се остава да делува 10-15 минути и потоа се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EKSPERIENCE RECONSTRUCT 1 PREWASH KERATIN LOTION 500ml
3.900,00 ден