EKSPERIENCE HIDRO HUTRITIVE SHAMPOO 1000ml

2,940 ден

Хидрантен шампон за сува и третирана коса.

Категорија: ,

Опис

Хидрантен шампон за сува и третирана коса, кој и дава сјај и мекост на косата.
Содржи комплекс аквамарис, црвена алга, пченична аминокиселина, polikvatrernium 10.