EKSPERIENCE HIDRO NUTRITIVE SHAMPOO 250ml

1,250 ден

Хидрантен шампон за сува и третирана коса.

Категорија: ,

Опис

Хидрантен шампон за сува и третирана коса, кој и дава сјај и мекост на косата.
Содржи комплекс аквамарис, црвена алга, пченична аминокиселина, polikvatrernium 10.