EKSPERIENCE NUTRITIVE MASK 200ml

2,200 ден

Хидрантна маска за сува и третирана коса.

Категорија: ,

Опис

Хидрантна маска за сува и третирана коса. Формула која ја храни косата, помага во јакнеењето на кутикулите и ја кондиционира косата. Ја подобрува нејзината еластичност правејќи ја свиленкаста и мека на допир.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5 минути и потоа се плакне.