EIMI CURL SHAPER 200ml

1.350,00 ден

Гел – крем за дефиниција на виткана коса.

Достапност: На залиха
Опис

Гел – крем за дефиниција на виткана коса.
Звогатен си Nourishing Complex, екстракт од пченични трици и масло од јојоба,
Помага да и се даде девиниција  и контрола на витканата или брановидна коса, има анти-фриз ефект. Ја остава косата 72 часа, дефинирана, мека, подобро управлива, жива, витална и сјајна.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се нанесува рамномерно на косата и се остава косата да се исуши природно или со дифузер.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EIMI CURL SHAPER 200ml
1.350,00 ден