EQUAVE KIDS – PRINCESS LOOK HYPOALLERGENIC SHAMPOO (300ml)

750,00 ден

Equave, хипоалергенски шампон за деца (300мл)

Достапност: На залиха
Опис

Eguave шампон за деца без парабени, без бои, без алергени, без сулфати. Одлична гел формула за нежно чистење и исхрана на косата. Збогатена со витамин B5 за длабинска хидратација.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EQUAVE KIDS – PRINCESS LOOK HYPOALLERGENIC SHAMPOO (300ml)
750,00 ден