FRIZZ DISMISS SHAMPOO 300 ML

1.540,00 ден

Шампонот Redken Frizz Dismiss е шампон за  измазнување на нескротливата коса, со нежна формула без сулфат и натриум хлорид. Овој шампон е формулиран со Redken’s Smoothing Complex кој содржи масло од Бабасу за да ја скроти разлетаната коса, да ја зголеми мазноста на косата и да го подобри сјајот.

Достапност: На залиха
Опис

Шампонот Redken’s Frizz Dismiss е шампон без натриум хлорид и сулфат кој се бори против разлетувањето на косата, ја хидрира и го подобрува сјајот.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FRIZZ DISMISS SHAMPOO 300 ML
1.540,00 ден