SERIE EXPERT CURL EXPRESSION CURL REVIVER SPRAY 190 ML

1.750,00 ден

 Curl Expression спрејот за освежување е дизајниран да ги оживее локните  секое утро за 6 пати поголема дефиниција и 48 часа заштита од разлетување.

Начин на употреба: Секое утро напрскајте ги локните и наместете ги по желба.

Достапност: На залиха
Опис

Спреј за моментално и инстантно освежување на локните.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

SERIE EXPERT CURL EXPRESSION CURL REVIVER SPRAY 190 ML
1.750,00 ден