EXTREME BLEACH RECOVERY LEAVE-IN TREAMENT 150 ML

2.190,00 ден

Extreme Bleach Recovery Cica Cream е третман кој не се плакне  за длабинско потхранување, зајакнување и репарација на коса која станала сува,  кршлива и  екстремно оштетена коса по бланширање,фарбање или вадење на прамени.  Формулиран е со Redken’s Gentle Conditioning Complex и Cica кој додава мекост, еластичност и сјај на сува, кршлива, обоена коса.

Начин на употреба:  нанесете на влажна и измиена коса и не плакнете.

Достапност: На залиха
Опис

Третман без плакнење кој длабиски ја зајакнува и обновува косата која е оштетена од бланш или прекумерно фарбање.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EXTREME BLEACH RECOVERY LEAVE-IN TREAMENT 150 ML
2.190,00 ден