EXTREME BLEACH RECOVERY SHAMPOO 300 ML

1.640,00 ден

Extreme Bleach Recovery Silicone-Free Shampoo  е хранлив, зајакнувачки шампон за коса која станала сува,  кршлива и  екстремно оштетена коса по бланширање,фарбање или вадење на прамени. Шампонот Extreme Bleach Recovery е формулиран со Redken’s Gentle Conditioning Complex и Cica кој додава мекост, еластичност и сјај на сува, кршлива, обоена коса.

Достапност: На залиха
Опис

Нежен шампон без силикон кој ја зајакнува косата која е оштетена од бланш или прекумерно фарбање.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

EXTREME BLEACH RECOVERY SHAMPOO 300 ML
1.640,00 ден