FIBRE CLINIX VIBRANCY SHAMPOO 300 ML

1.480,00 ден

Шампон за нега и заштита на бојата кај фарбана коса.Збогатен со Triple Bonding & C21 технологија за обоена коса. AHA ја подобрува живоста на бојата .Ги чисти сите обоени типови коса и ја подготвува косата за режимот на нега. Ја продолжува и заштитува живоста на бојата .Додава сјај и дава мазна текстура.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за нега и заштита на бојата кај фарбана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FIBRE CLINIX VIBRANCY SHAMPOO 300 ML
1.480,00 ден