FIBRE CLINIX VIBRANCY CONDITIONER 250 ML

1.480,00 ден

Кондиционер за нега и заштита на бојата на фарбана коса.Збогатен со Triple Bonding & C21 Technology за обоена коса. Формулата со AHA ја подобрува живоста на бојата .Ги заштитува и ги продолжува резултатите од бојата на обоената коса. Ја измазнува површината на косата.

Начин на употреба: Се нанесува на влажна и измиена коса и по неколку минути се плакне.

Достапност: На залиха
Опис

Кондиционер за нега и заштита на бојата на фарбана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

FIBRE CLINIX VIBRANCY CONDITIONER 250 ML
1.480,00 ден