ICE CREAM STYLE-IN VOLUME MOUSSE 400ml

880,00 ден

Идеална пена за волумен кај слаба и безживотна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Идеална пена за волумен кај слаба и безживотна коса.
Го обвиткува влакното со заштитен слој, ја храни и хидрира коса, и ја враќа еластичноста и ја става мека, свиленкаста и полна со волумен без да ја натежне.
Не остава траги и може лесно да се чешла.
Се нанесува на влажна и чиста коса, се расчешлува и се стилизира.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM STYLE-IN VOLUME MOUSSE 400ml
880,00 ден