ICE CREAM STYLE-IN VOLUME SPRAY 200ml

580,00 ден

Идеален спреј за волумен кај слаба и безживотна коса.

Достапност: На залиха
Опис

Идеален спреј за волумен кај слаба и безживотна коса.
Спрејот  гарантира задржување на волуменот од коренот се до врвовите за флексибилен стајлинг .
Ја враќа еластичноста на косата, го обвиткува влакното со заштитен отпорен и еластичен филм и ја остава косата мека, сјајна и полна со волумен.
Се нанесува на влажна коса со директно прскање во коренот, се расчешлува и се стилизира. Не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM STYLE-IN VOLUME SPRAY 200ml
580,00 ден