ICE CREAM VOLUME ONE 15 IN 1 SPRAY 200ml

880,00 ден

15 во 1 спреј за волумен на косата.

Достапност: На залиха
Опис

Идеален производ за добивање на волумен , кој нуди 15 продобивки за мек, лесен и природен стил. Особено погоден е за внесување виталност и подршка на безживотна и слаба коса. Го реструктуира влакното на косата постепено зголемувајќи го волуменот, ја покрива површината на косата со невидлив заштитен филм, зајакнувајќи ја јачината и дебелината на влакното, ја фиксира косата со мек, лесен и природен изглед.
Го зголемува волуменот, ја остава косата еластична, мека и сјајна, Ја реструктуира и зајакнува, го ревитализира вланото, ја штити косата од топлина и ефикасно се бори против кршливоста на косата.
Се нанесува на влажна коса и се стилизира по желба, не се плакне.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

ICE CREAM VOLUME ONE 15 IN 1 SPRAY 200ml
880,00 ден