IMEL ARGAN OIL SHAMPOO 1000ml

1.090,00 ден

Шампон за сува, оштетена и третирана коса.Шампонот содржи масло од арган кое обезбедува совржена нега на скалпот.
Ја чисти косата нежно и ефикасно, поради својата формула ја хидрира и реконстуира косата.
Конечен резултат: Сјајна и здрава коса.

Достапност: На залиха
Опис

Шампон за сува, оштетена и третирана коса.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL ARGAN OIL SHAMPOO 1000ml
1.090,00 ден