IMEL COLOR MASK BABY PINK 500 ML

1,090 ден

Маска во боја за  коса збогатена со кератин и свила која прави бојата да трае подолго, заштитувајќи ја и зајакнувајќи ја косата. Ја храни, тонизира и интензивира обоената и бланшираната  коса. Исто така, го враќа сјајот на избледената бојадисана коса.

Начин на употреба: нанесете од маската на измиена коса ,по целата должина.Оставете да делува од 15-30 минути па темелно исплакнете со вода.

Опис

Пастелно розева маска во боја за коса.