IMEL COLOR MASK SILVER 500 ML

1.090,00 ден

Маска во боја за  коса збогатена со кератин и свила која прави бојата да трае подолго, заштитувајќи ја и зајакнувајќи ја косата. Ја храни, тонизира и интензивира обоената и бланшираната  коса. Исто така, го враќа сјајот на избледената бојадисана коса.

Начин на употреба: нанесете од маската на измиена коса ,по целата должина.Оставете да делува од 15-30 минути па темелно исплакнете со вода.

Достапност: На залиха
Опис

Силвер маска во боја за коса за неутрализација на жолти тонови.

Scroll To Top
  • Мени
  • Категории
Затвори
Насловна
0 Листа на желби

Вашата кошничка 0

Затвори

Кошничката за купување е празна!

Продолжи со купување

IMEL COLOR MASK SILVER 500 ML
1.090,00 ден