NUTRICURLS WAVES SHAMPOO 250ml

1,150 ден

Шампон за брановидна и виткана коса.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за брановидна и виткана коса.
Нежно ја чисти и ја обликува косата. Им дава дефиниција на кадриците и не ги натежнува, ја остава косата мека и обликувана.